ARHAVİ RESORT HOTEL MOHTEŞEM AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ

ARHAVİ RESORT HOTEL MOHTEŞEM AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ

ARHAVİ RESORT HOTEL MOHTEŞEM AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ
26 Mayıs 2022 - 15:05

İlçemiz Arhavi’de turizm ve konaklama dalında önemli bir tesis hizmete girdi.   Arhavi Resort Otelin açılışı Artvin Valisi Yılmaz Doruk ve ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleştirildi.
Atatürk Bulvarı Ortacalar Caddesi üzerinde hizmet verecek olan otelin açılışına  Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Milletvekili Erkan Balta, Arhavi Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Garnizon Komutanı Murat Balcı, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürsoy, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik, MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu ve ilçe halkının katılımı oldu.Açılışta yapılan konuşmaların ardından işletme sahibi Hamdi  Can oğluna kentimize yakışır  bir marka değer taşıyan otel için teşekkür ettiler. İşletme sahibi Canoğlu yaptığı konuşmada  Karadeniz bölgesinin mimari özelliklerini yansıtan modern tasarımı ile kentimize yakışır bir tesis açmanın gururunu yaşıyoruz  40 Milyonluk yatırımla turizm konaklama alanında  hizmet vereceğiz Kuş bakışı manzarası, yeşilin her tonunu barındıran otelimiz  84 oda, 250 yatak 400 kişilik düğün salonu kapasiteli Cefa – Bar Restoran Açık kapalı restoran, Kahvaltı salonu, Ücretsiz özel otoparktı kablosuz internet, Deniz, dere ve dağ manzarası ile otelcilik hizmetlerini en temiz ortamda konukları karşılayıp  hafızalarında güzeliklerle anılmak istiyoruz.  Otelimizin açılışında bizleri onurlandıran başta Valimize, Vekilimize, Tüm bürokratlarımıza, Siyasi parti temsilcilerine, Oda başkanlarımıza, Sivil toplum kuruluşlarına, İş insanlarımıza ve esnaf arkadaşlarımıza candan teşekkür ederim dedi.  Gelen konuklara ikram yapılarak kaliteli hizmetiyle büyük beğeni topladı. 
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol üyeleri ve katılımcılar tesisi gezerek yetkililerden bilgiler aldılar.   

Bu haber 39 defa okunmuştur.